Podcast medytacyjny

Osoba: Medytacja jest jednym silniejszym narzędziem odprężającym.

Świetny post. Naprawdę doceniam świetną treść dostarczoną w tym poście. Przeczytałem kilka innych uwag, a ja również będę chciał poznać więcej o sufizm. Próbowałem się o tym dowiedzieć, ale nie z wielkim szczęściem. W mojej osobistej praktyce lubię robić różne medytacje. Uważność, buddyzm i joga. Dziękujemy za stworzenie bloga z niesamowitą zawartością.

Jeśli (po oddechu) wydaje się trudno na początku, możesz zastąpić metodę liczenia oddechu. Kiedy oddychasz, wprowadź 1 w swoim umyśle, a kiedy oddychasz, zliczyć. 1. Oddychaj, liczyć 2. Oddychaj, zliczaj 2. Przejdź przez 10, a następnie powróć do 1. Liczenie jest jak ciąg, który przywiązuje twoją uwagę do tchu. To ćwiczenie jest początkiem procesu stania się ciągle świadomym oddechu. Bez uważności jednak szybko tracisz liczyć. Gdy licznik zostanie utracony, po prostu wróć do 1 i kontynuuj próbę, dopóki nie możesz poprawnie liczyć liczby.

Dla większości ludzi, medytacja uważności może być jedynym rodzajem medytacji, jaka będzie im odpowiadać, zwłaszcza jeśli ich skupienie jest tylko fizycznymi i umysłowymi korzyściami medytacji, ponieważ zwykle jest to odrębne od kilku wschodnich pojęć i filozofii, które tradycyjnie towarzyszyły praktyce . I to jest świetne - przyniesie wiele dobrych rzeczy do Twojego życia.


Calm trenuje cię każdego dnia, aby stać się bardziej uważny i zrelaksowany. Jeśli masz tylko kilka minut, po prostu otwórz aplikację i po prostu spójrz na scenę spokoju, któremu towarzyszy relaksujące dźwięki przyrody. Jest to świetna opcja, jeśli pracujesz i musisz zająć chwilę. Dla tych, którzy mają więcej czasu, aplikacja oferuje siedem-dniowy kurs z przewodnikiem, który pomoże Ci zachować spokój przez cały tydzień. Te sesje to tylko 10 minut i będą działać, aby dostać się do miejsca zen, kiedy tego potrzebujesz.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Medytacja Vipassana

Medytacja i lekarze